Termin dostawy

W sklepie PaniKucharska.pl przy każdym produkcie podany jest czas realizacji zamówienia, jest on liczony od złożenia zamówienia do momentu wysyłki paczki z zaznaczeniem iż są to dni robocze.

Gdy zamówią Państwo produkty o różnym czasie realizacji, wysyłka następuje po skompletowaniu towaru tj upływie najdłuższego czasu z podanych Produkty z oznaczonym czasem wysyłki "24h" wysyłamy po otrzymaniu wpłaty, lub wybraniu przez klienta przesyłki pobraniowej, tego samego dnia jeśli wpłata zostanie zaksięgowana do godziny 11-tej. Informujemy że dotyczy to dni roboczych (nie wysyłamy przesyłek w soboty, niedzielę i święta).

Termin otrzymania przesyłki jest liczony jako czas realizacji zamówienia + czas dostawy przewoźników (Poczta Polska i kurier DPD). Paczka pocztowa dostarczana jest zwykle do 5 dni od nadania, kurierska na drugi dzień po wysłaniu. Informujemy że dotyczy to dni roboczych (nie wysyłamy przesyłek w soboty, niedzielę i święta)

WAŻNE INFORMACJE

Kurierzy zazwyczaj dowożą przesyłki w dni robocze od godziny 9 - 18, kurier nie ma obowiązku dzwonić do odbiorcy przed dostawą.

Kurier gdy nie zastanie nikogo w domu zostawia awizo, następnie będzie próbował jeszcze raz dostarczyć przesyłkę w dniu następnym. Gdy nie zastanie dwukrotnie odbiorcy przesyłka wraca do terminala kurierskiego.

Paczki dostarczane przez listonoszy są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 -18, po nie udanej próbie doręczenia listonosz zostawia awizo, a przesyłka jest do odbioru w urzędzie pocztowym. Listonosz nie ma obowiązku dzwonić do odbiorcy przesyłki.

Jeżeli nie możecie Państwo odebrać przesyłki kurierskiej w domu, prosimy o podawanie adresów do pracy (nazwa zakładu) Adres wysyłki należy podać przed wysłaniem paczki.

Nie wysyłamy paczek za granicę

Do kwoty zamówienia doliczane są koszty przesyłki (transportu) zależne od wagi paczki, które ponosi Kupujący.

Zakupy powyżej 299 zł wysyłamy na swój koszt (pod warunkiem wybrania formy płatności - przelew z góry).

Śledzić drogę przesyłki pocztowej możecie Państwo tutaj https://emonitoring.poczta-polska.pl

Śledzić drogę przesyłki kurierskiej możecie Państwo tutaj https://www.dpd.com.pl/subpage.asp?ID_kat=3&ID=33&Mark=18